Парк та заповідник на Черкащині увійшли до 10 місць, де має побувати кожен українець

Дата: 14.03.2016 14:49

Пам’ятки, які відображають український дух, історію, самобутність і незалежність.

Серед понад 6 тисяч цінних пам’яток в Україні IGotoWorld.com дібрав 10 найвизначніших. Саме у цих місцях варто побувати кожному українцю.

До ТОП-10 увійшли й два місця, які знаходяться на території Черкаської області: парк «Софіївка» та заповідник «Трипільська культура» у Легедзиному.

Щороку більше 400 тисяч українців приїжджають до парку в Умань. А у Легедзеному можна побачити експонати, яким вже понад 5 000 років.

До десятки також увійшли гора Говерла, озеро Синевір на Закарпатті, Потьомкінські сходи в Одесі, острів Хортиця, Софійський собор та Майдан Незалежності у Києві.