День пам’яті Чорнобиля

Дата: 27.04.2017 14:50

Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально-розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. 26 квітня в Ірдинській школі проведено захід до Дня Чорнобильської трагедії, який провела класний керівник 5 класу Штирка Олександра Остапівна спільно з учнями. Метою заходу було розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави, а також виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України. Учні продекламували вірші, вчитель розповів історичні факти, а також діти мали змогу переглянути пізнавальну презентацію з означеного питання. В кінці виховного заходу учні школи та вчителі вшанували пам'ять героїв, які загинули під час ліквідації аварії на ЧАЕС, хвилиною мовчання.