Національний Форум «Реформа місцевого самоврядування в Україні: стан та перспективи розвитку»

Дата: 31.10.2016 14:52

28 жовтня 2016 року, в Києві, в Комітеті Верховної Ради відбувся Національний Форум щодо реалій та перспектив розвитку реформи місцевого самоврядування. Організаторами цього зібрання стали експерти Всеукраїнського громадського об’єднання «Інституту Республіка». Вони представили результати дослідження бюджетів новоутворених ОТГ.

Участь у Форумі взяли представники профільних міністерств, народні депутати України, експерти, голови новостворених об’єднаних громад, активісти з різних куточків України та ЗМІ.

Другу панель Форуму, яка була присвячена можливостям та викликам об’єднаних громад, відкрив Володимир Павлович Міцук – Білозірський сільський голова. Він поділився прикладом успішної об’єднаної громади, яка розвивається і на сьогодні має власні досягнення. Також розвіяв страхи та міфи щодо наслідків утворення ОТГ і додав, що громадськість чекає на законодавчі зміни, які дадуть поштовх до подальшого розвитку.

Наприкінці заходу присутні мали змогу внести свої пропозиції щодо доповнення тексту Петиції та висловити думку з приводу необхідних кроків для подальшого розвитку реформи.