Переймання досвіду з питань щодо об’єднання територіальних громад

Дата: 15.03.2017 14:53

Сьогодні, 15 березня 2017 року, Білозірська ОТГ гостинно приймала делегацію із міста Ватутіно та сіл Юрківки та Чичиркозівки. Ініціаторами цієї зустрічі стало Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України на чолі з Крамар Світланою Йосипівною – виконавчим директором Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України. Були присутні: Кулик Олена Миколаївна – регіональний експерт з правових питань Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України; Шокот Олександр Валерійович - регіональний експерт з бюджетних питань Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України; Булка Лариса Павлівна – регіональний експерт з комунікацій Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України.

Сільський голова Міцук Володимир Павлович розповів про початок об’єднання громади, поділився першими здобутками за 2016 рік та планами на майбутнє. У ході розмови виникали запитання, відбувся конструктивний діалог на тему адміністративної, освітньої, медичної реформ.

Гості відвідали Центр надання адміністративних та соціальних послуг, ДНЗ «Червона шапочка», Білозірську ЗОШ І-ІІІ ст.

Пересвідчилися у тих позитивних змінах, що відбулися за рік у громаді.

Білозірці  завжди раді зустрічам, спілкуванню.