Урядом удосконалено порядок надання державної соціальної допомоги деяким категоріям осіб

Дата: 01.12.2016 14:54

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 30 листопада ц.р. прийняв постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, якою, зокрема, передбачено подання для призначення допомоги при народженні дитини заяви в електронній формі з використанням телекомунікаційних систем. Документи, необхідні для призначення державної соціальної допомоги, прийматимуться уповноваженою особою у новостворених об’єднаних територіальних громадах та передаватимуться до районного управління соціального захисту населення.

Також прийнятою постановою Уряду передбачено єдиний підхід при визначенні права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, допомоги, особам які доглядають за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу.

Джерело: Міністерство соціальної політики України