Обласний семінар з питань дошкільної освіти

Дата: 25.11.2016 14:56

24 листопада 2016 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар для спеціалістів та методистів управління освіти області з питань дошкільної освіти з проблеми «Організація провідних видів діяльності з дітьми дошкільного віку».

Дитинство — це не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. Від того, яким воно було, хто супроводжував дитину в дитячі роки, що увібрали її розум і серце з навколишнього світу, залежать якості її як особистості. Бо кожну людську рису природа закладає, а не відшліфовує. Відшліфовувати їх належить батькам, педагогам, суспільству.

На семінарі були розглянуті такі питання:

•      Ідея «сромної праці» у системі діяльнісного підходу сучасного освітнього закладу під час формування життєво-компетентної особистості;
  •      Гра як інструментарій психологічної корекції негативних поведінкових проявів у дітей дошкільного віку;
  •      Реалізація та проблеми організації провідних видів діяльності з дітьми дошкільного віку в умовах ДНЗ та сім’ї;
  •      Провідні види діяльності дітей дошкільного віку, їх місце у режимі дня;
  •      Вплив рухової діяльності на життя та здоров’я дітей дошкільного віку.

Були представлені презентації працівниками ДНЗ на теми: «Організація пізнавальної діяльності зі старшими дошкільниками без шкоди для навчання», та «Особливості організації сюжетно-рольових ігор з дітьми різних вікових періодів дошкільного віку».

Учасники семінару переглянули виставку методичних посібників щодо організації різноманітних видів діяльності з дітьми дошкільного віку.

В семінарі взяла участь спеціаліст відділу освіти Білозірської сільської ради Чорна С.А.