Про регулювання цін на основні продовольчі товари

Дата: 20.05.2016 14:56

В зв’язку з численними зверненнями жителів с. Білозір’я стосовно розбіжностей цін на хлібобулочні вироби в закладах торгівлі на території села, з метою збереження стабільної цінової ситуації на споживчому ринку відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради проводиться робота по роз’ясненню суб’єктам підприємницької діяльності Закону України «Про ціни і ціноутворення» та Розпорядження Черкаської ОДА від 29.12.2007 №464 «Про регулювання цін на основні продовольчі товари» із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженнями Черкаської ОДА від 01.04.2008 року №97, від 15.09.2009 року №163, стосовно встановленої граничної торгівельної (постачальницько-збутової) надбавки до оптової ціни виробника на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову,  яйця курячі до 10 відсотків без врахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.