Відкриття пришкільних літніх таборів

Дата: 01.06.2016 14:57

Швидко спливає час... І знову літо. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. В Білозірських школах 30 травня гостинно розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори з денним перебуванням. Життя у таборі допоможе не тільки відпочити, зміцнити здоров'я, але й дізнатись багато цікавого, нового про наш край, нашу Державу.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці сільської громади, стає доступним кожній сім'ї, а для малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт.

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.