ProZorro в Черкасах бути, – депутати й громадськість знайшли компроміс

Дата: 10.05.2016 14:58

Депутатський корпус та громадськість сьогодні на вранішній нараді дійшли порозуміння щодо системи електронних закупівель ProZorro.

Про це під час спільної прес-конференції із громадськістю повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький.

За його словами, із двох проектів депутата від “Самопомічі” Олексія Романова та департаменту економіки та розвитку напрацювали спільні пропозиції.

Компроміс полягав у встановленні допорогової суми на закупівлю товарів та послуг, яка починатиметься із 30 тис. грн, роботи – 100 тис. грн.

На прес-конференції присутній і депутат від “Самопомічі” Олексій Романов. На його переконання впровадження системи електронних закупівель лише перший крок зі сторони і бізнесу, і громадськості.

– Це питання вперше об’єднало більше 20 потужних організацій. Після прийняття рішення на сесії робота тільки починається, почнуться і проблеми. Але це наша спільна відповідальність, – зауважила член коаліції “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

Висловив підтримку спільному рішенню і автомайданівець, член виконкому від громадськості Роман Ганзевич:

– Нарешті здоровий глузд переміг. Хочу донести меседж до всіх представників бізнесу, які зацікавлені у роботі з бюджетом: тепер ви можете не вагатися, заключати договори і перемагати в прозорих конкурсах. Від себе хочу подякувати за контруктивну позицію міському голові.

Аби контролювати освоєння бюджетних коштів, буде створена спеціальна комісія, до якої належатимуть і депутати, і представники громадськості.

Тож тепер обидві сторони сподіваються, що консенсус протримається до п’ятничного голосування на сесісії міськради.

Джерело: ІнфоМІСТ