02-03 листопада відбувся семінар на тему «Сімейний патронат»

Дата: 04.11.2016 15:00

02-03 листопада 2016 року фахівець із соціальної роботи Березневич А.А. взяв участь у семінарі на тему «Сімейний патронат». Організаторами семінару були МБО "Партнерство "Кожній дитині" та Черкаський обласний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
     Протягом двох днів учасники семінару розглянули такі питання:

• міжнародні підходи в сфері захисту дітей та розвитку послуги для вразливих сімей з дітьми;
  • особливості надання послуги патронату на рівні громади, визначено потребу в її запровадженні;
  • алгоритм надання даної послуги та процедури прийняття рішень в найкращих інтересах дитини;
  • критерії відбору сімей кандидатів у патронатні вихователі та ознайомлено з програмою їхньої підготовки та інше.

На сьогодні у громаді вирішується питання патронату дітей, як краще влаштувати їх перебування. Також розробляється структура Єдиного центру надання послуг населенню. Тож такі навчання та тренінги корисні для спеціалістів нашої громади.