Пенсійний фонд України роз’яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року

Дата: 26.12.2016 15:01

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 до 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 до 29 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 до 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 до 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 до 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

Із загальної чисельності пенсіонерів (11,7 млн) у грудні 2016 року буде виплачено пенсій за січень 2017 року 5,4 млн пенсіонерам, зокрема 3,7 млн пенсіонерів через банківські установи та 1,7 млн пенсіонерів через поштові відділення.

На виплату пенсій за січень 2017 року Пенсійним фондом буде спрямовано у грудні 2016 року 10,4 млрд грн. Це фінансування здійснюється в межах затвердженого бюджету Пенсійного фонду на 2016 рік.

Загальна потреба на виплату пенсій за січень 2017 року складає 22,1млрдгрн.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись до Контакт-центру Пенсійного фонду України 0-800-503-753 (зі стаціонарних телефонів – безкоштовно), або до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування пенсіонера як одержувача пенсії.

Джерело: Черкаська ОДА