Співпраця з Державним фондом регіонального розвитку

Дата: 02.11.2016 15:02

Такі проекти активно розробляються у Черкаському районі. Так  на 2016 рік  до  Державного фонду регіонального розвитку подано 15 проектів від територіальних громад, серед яких реконструкція дитячих дошкільних навчальних закладів, реконструкція вуличного освітлення, виконання заходів теплоенергетики.

Вже на 2017 рік  подано  проекти  щодо оновлення матеріально – технічної бази Комунального підприємства Білозірської сільської ради шляхом придбання техніки спеціального призначення, на що  передбачено  546 950 грн. ;реконструкції  каналізаційно — насосної станції № 2 с. Геронимівка, передбачено  320 977 грн.; капітальний ремонт частини нежитлового приміщення (стара школа) по вул. Вернигори , 25 с. Геронимівка;  передбачено 1 млн. 313 тис. 104 грн.

Джерело: Черкаська РДА