ОТГ об’єднали 1,5 % населення області на 1,8 % площі

Дата: 06.10.2016 15:04

Чисельність населення в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Черкащини становить 18,3 тис. осіб, що складає 1,5% від загальної чисельності населення області.

Рік тому, 25 жовтня 2015 року, в Черкаській області відбулися перші вибори голів та депутатів трьох ОТГ, які утворилися внаслідок об’єднання 8 місцевих рад (12 населених пунктів). Загальна площа ОТГ склала 381 кв. км, що займає 1,8% від площі області. Тобто, 1,5 % черкащан в ОТГ живуть на 1,8 % площі області.

Для порівняння: найбільша за площею громада – Народицька ОТГ Житомирської області, яка займає 1 284 кв. км (що втричі більше, ніж всі ОТГ Черкащини), найменша – Міженецька ОТГ Львівської області — 8,7 кв. км.

Станом на 01 січня 2016 року чисельність населення, яке мешкає на території ОТГ, становить 3,8% від загальної чисельності населення України. Найменша за чисельністю населення – Макіївська ОТГ Чернігівської області – 1,6 тис. жителів. Найбільша за чисельністю населення є Лиманська ОТГ Донецької області – 44,2 тис. жителів (громада створена на основі міста-району).

Джерело: УНН-Центр