З 1 серпня електронна система публічних закупівель ProZorro має повноцінно запрацювати по усій країні

Дата: 27.07.2016 15:06

Перехід на здійснення державних закупівель через електронну систему публічних закупівель ProZorroз 1 серпня забезпечить максимально ефективне використання та економію державних коштів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

«Наше завдання сьогодні – щоби система без будь-яких зупинок запрацювала з 1 серпня і усі кошти Державного бюджету максимально ефективно використовувалися. Це дасть нам можливість забезпечити десятки мільярдів ефективного використання грошей. І найголовніше – те, що ми будемо економити, буде залишатися у бюджеті країни», – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що система ProZorro розпочинає діяти «для всіх без виключення і обмежень» державних закупівель, з 1 серпня. «З 1 серпня ця система має повноцінно запрацювати по усій країні», – наголосив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман зауважив, що попередній аналіз державних закупівель через систему ProZorroсвідчить про економію державних коштів у розмірі 3-50%, а також «доводить, що зловживання у системі традиційних закупівель були».

Джерело: Черкаська ОДА