В Ірдинському Будинку культури відбувся концерт, приурочений Дню Захисника Вітчизни

Дата: 18.10.2017 15:07

У святковий день козацької Покрови у Ірдинському Будинку культури відбувся концерт, приурочений Дню Захисника Вітчизни.

Староста Максимов О.Л. привітав жителів селища зі святом та вручив учасникам АТО грамоти Черкаської районної адміністрації, подяки та подарункові сертифікати від сільського голови Міцука В.П.

Учасники художньої самодіяльності БК підготували цікаві номери до свята. Особливо відзначилися маленькі учасники різножанрового гурту «Капітошки». Вони співали, танцювали, а ще вдало продемонстрували свій дебют у драматичному мистецтві.

Бурхливими оплесками глядачі дякували хлопцям гітаристам Щербатюку Олексію, Красицькому Антону та Котумі Артему за чудові номери.

Судячи по щирим словам вдячності глядачів, їх настрою і щасливим усмішкам наших артистів – свято вдалося.