Привітання Сільського Голови з Днем пам’яті та примирення

Дата: 06.05.2016 15:07

Дорогі Ветерани!

Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму, 71-ою річницею Великого Подвигу патріотів, річницею Великої Перемоги над фашистськими загарбниками!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я Перемоги над фашизмом — істинний приклад патріотизму для нащадків.

Друга світова війна і виборена в ній Перемога, віддаляючись від нас у часі, не відходять у забуття. Священна пам’ять і воєнні реліквії завжди живуть з нами, у наших серцях.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Міцного здоров’я Вам, шановні ветерани, чудового настрою в цей святий для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. Рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна!

Зі святом Вас!