Робоча зустріч

Дата: 30.11.2017 15:09

30 листопада в Білозірській ОТГ відбулося засідання представників ОТГ Черкаської області з питання створення моделі надання соціальних послуг в громадах. Цей захід відбувся під супроводом Асоціації Міст України та під керівництвом виконавчого директора АМУ Крамар С.Й..
Модератором заходу була Грищенко Ірина Анатоліївна, заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я Білозірської сільської ради. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся сільський голова В.П. Міцук. Ірина Анатоліївна представила модель соціальних послуг в нашій громаді , звернула увагу на створення Служби у справах дітей, розповіла про інтегровані послуги. Вона звернула увагу на співпрацю між освітою, охороною здоров’я, Центром культури та дозвілля, спортивними закладами громади.