На відкриття Білозірської футбольної академії запросять Президента

Дата: 25.03.2016 15:15

Білозірська сільська академія футболу для дітей та юнацтва нині в активній стадії будівництва. Орієнтовна дата її відкриття – серпень-вересень цього року. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ФК «Черкаський Дніпро».

Відчиняти двері закладу, можливо, приїде і Президент України Петро Порошенко. Про це в ефірі телеканалу «Рось» (спецвипуск «На пульсі спорту») розповів голова Академії, перший заступник генерального директора футбольного клубу «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул.

– Ми всі добре розуміємо, що будь-якому хорошому професійному клубу важко без повноцінної бази для тренувань. Ми очікуємо, що талановиті черкаські діти не будуть йти в інші області, в чужі клуби. А ми зможемо залишати їх тут, готуючи повноцінний резерв для нашої команди та виховуючи майстрів, які з гідністю зможуть захищати футбольну честь області, – сказав Сергій Лашкул у відповідь на запитання журналіста про очікування від такого масштабного проекту, як Академія футболу.