У вихідні на території Черкащини буде дощ, місцями шквали та град

Дата: 10.06.2016 15:16

Холодні повітряні маси арктичного походження визначають погодні умови на Черкащині. Температурний фон відповідає першій декаді травня і становить 13-14°, що нижче кліматичної норми на цей час на 5-6°. Вдень максимум температури повітря не перевищує 18-20°, а вночі стовпчики термометрів опускаються до 6-11°. Холодна перша декада червня у нашому краї останній раз спостерігалася у 2002 р.

Із синоптичної карти видно, що завтра погодні умови Черкащини формуватиме поле підвищеного атмосферного тиску. Суттєвих дощів не передбачається. Температурний фон підвищиться на 2-3º.

У суботу жителям Черкащини варто очікувати дощову погоду, місцями по області у супроводі граду та шквалистого посилення вітру до 15-20 м/с. Температура повітря: вночі 9..14º, вдень  15..20º. У неділю опади припиняться, а температурний фон суттєвих змін не зазнає, повідомляє Черкаський обласний центр з гідрометеорології.

Джерело: Сміла