У Кабміні пояснили, як нарахують субсидії людям без доходу

Дата: 28.07.2016 15:18

Профільне міністерство затвердило спеціальну методику розрахунку

Міністерство соціальної політики України визначило механізм нарахування субсидій тим, у кого немає доходу. Про це повідомив заступник міністра Віталій Мущинін.

"Громадянам, які не мають доходів для розрахунку субсидії, буде врахований умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб", – цитує Мущиніна прес-служба Мінсоцполітики. Нагадаємо, два прожиткових мінімуми на даний момент складають 2900 грн.

Також заступник міністра підкреслив, що державою зроблено крок назустріч тим людям, які орендують житло. "Такі сім'ї, на підставі договору найму (оренди) житла, теж можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги. Субсидія розраховується, виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб та оформляється на кого-небудь з членів сім'ї", – додав міністр.

Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії, нагадали у відомстві.

Джерело: СЕГОДНЯ