Службу у справах дітей Білозірської сільської ради відвідали начальник служби у справах дітей Черкаської ОДА

Дата: 21.07.2016 15:19

19.07.2016 року службу  у справах дітей Білозірської сільської ради  відвідали начальник служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації  Покотілова  О.І.  та начальник служби  у справах дітей Черкаської райдержадміністрації  Северенчук Л.А.  Метою візиту було надання методичних рекомендацій щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту населення.

Під час зустрічі  було вирішено низку питань, зокрема, як ефективніше організувати роботу відділу  та що потрібно вдосконалити. Загалом же фахівці високо оцінили роботу відділу та запевнили, що  й надалі будуть надавати йому всебічну допомогу та підтримку.