Форум освітян у смт. Сатанів Хмельницької області

Дата: 14.08.2017 15:20

10-11 серпня 2017 року у смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області відбувся Форум освітян «Розвиток освіти в ОТГ – інновації та особливості». Цей захід проходив у рамках реалізації проекту U-LEAD з Європою «Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». Учасниками Форуму були  представники від ОТГ Хмельницької, Чернівецької, Черкаської, Львівської, Миколаївської областей. Від Білозірської ОТГ брала участь у цьому зібранні Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я. Модератором заходу був Айдер Сеїтосманов, експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Розглядались питання щодо особливостей формування органів управління освіти в ОТГ та презентації навчально-методичного центру (НМЦ) зі збору, систематизації і тиражування успішних практик щодо ефективного управління освітою в громадах на базі Дунаєвецької міської ради об’єднаної громади, а також онлайн платформи, питання методичної допомоги та організація співпраці Хмельницького інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників з ОТГ. Кращими практиками реформи системи управління освітою ділились і представники інших регіонів України.

Ірина Анатоліївна презентувала на форумі систему управління освітою в Білозірській ОТГ. Цей досвід буде узагальнений в рамках шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».