Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

В районі може з’явитися індустріальний парк

     Перший індустріальний парк хочуть створити в Черкаській області. Робоча група нині відбирає потенційні земельні ділянки. Для цього залучають фахівців у галузі інвестиційного розвитку територій.

     Черкаський район входе до переліку тих районів, які мають на своїй території земельні ділянки потенційно придатні для створення індустріального парку. Серед вимог – площа понад 30 га, відповідна інфраструктура, логістика, перспективи розвитку певної галузі тощо. Окрім Черкаського району, вищезазначені вимоги задовольняють Канівський район та Ватутіне.

     Нагадаємо, індустріальний парк – це територія для розміщення промислових об’єктів. Він полегшує доступ підприємців до ділянок. Так, компанії, зацікавлені в розміщенні виробничих підприємств, звертаються до керуючої компанії індустріального парку з метою визначення та передання в оренду конкретної ділянки для конкретного виробництва. Керуюча компанія отримує ділянку парку в довгострокову оренду від власника та працює відповідно до концепції.« повернутися до списку новин