День Землі

Дата: 21.04.2017 15:22

Щорічно, 22 квітня люди на всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
21 квітня 2017 року в приміщенні актової зали Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 було проведено виховний захід на тему «Моя Земля – мій дім» в рамках екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом». Дослідницький проект «Майбутнє в твоїх руках» представила вчитель біології та географії Косьміна О.Ю.
В школі відбувся конкурс стінгазет «Екологія починається з мене!», в якому прийняли участь учні 5-9 класів.
Серед учнів 6 – 9 х класів відбувся круглий стіл, присвячений екологічним проблемам рідного краю по закінченню відбулася біологічна гра «Зоряний час».
Діти нашої школи - за здорове майбутнє і найголовніше те , що потрібно починати, насамперед, з самого себе. Тільки від нас залежить наше майбутнє.