Інформаційна година з лікарем

Дата: 24.02.2017 15:23

24 лютого 2017 року на своє чергове зібрання члени клубу «Зоряне намисто» при відділенні денного перебування Терцентру Білозірської сільської ради. Це сивочолі ветерани праці. Вони із задоволенням спілкуються між собою.

В цей день тема заняття була «Артеріальна гіпертензія». Проводила інформаційну годину сімейний лікар загальної практики сімейної медицини Глушко Ірина Олегівна. Вона ще раз відновила в пам’яті присутніх загальні поняття даної хвороби, симптоми, діагностику та основні принципи лікування.

Наголосила, що профілактика цього захворювання полягає в дотриманні правильного харчування та у виконанні фізичних вправ, які значно поліпшують самопочуття хворих або здорових людей.

Також важливо дотримуватися режиму дня, нормального сну, постійно вимірювати та записувати результати для того, щоб мати всі ці дані під час прийому у свого лікаря.

Ірина Олегівна навчала правильно вимірювати артеріальний тиск, показувала фізичні вправи, що сприяють підвищенню працездатності і помітно стабілізують підвищений тиск. Всі охоче повторювали вправи за лікарем.

Присутні щиро дякували Ірині Олегівні  та запрошували її на наступні заняття з актуальними темами.