Привітання сільського голови з Днем родини

Дата: 08.07.2016 15:23

Шановні земляки!

Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і не замінимими, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Бажаю Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого родинного щастя і вагомих досягнень.

сільський голова  Міцук В.П.