Проект «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад»

Дата: 11.04.2016 15:27

Від імені Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ представників нашої територіальної громади було запрошено 4-6 квітня 2016 року до участі у Проекті  «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад», який реалізується спільно з польським Фондом «Школа лідерів». Проект співфінансується з коштів Польсько-канадської програми підтримки демократії, що фінансується в рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП і уряду Канади.

Мета проекту: мобілізація та змістовна підтримка громадських лідерів і лідерів місцевого самоврядування для створення та успішного впровадження інституціоналізованих механізмів громадських консультацій.

У ході семінару було проведено інтеграційні вправи, діагностика об’єднаних громад (робота в групах), SWOT- аналіз об’єднаних громад, розробка концепції регламенту громадських консультацій. Цікава і повчальна була презентація польського досвіду з окреслених питань.

Розроблений графік діяльності Проекту до кінця 2016 року.