Територіальні громади Черкащини освоїли 6 млн грн «інфраструктурної» субвенції

Дата: 31.10.2016 11:28

З державного бюджету на формування інфраструктури у трьох діючих ОТГ Черкащини передбачено 12,8 мдн грн. З них на рахунки громад уже надійшло 9,9 млн грн, а використано – 5,9 млн грн.

Зазначені кошти розподілені залежно від площі території та кількості сільського населення в ОТГ, зазначив заступник голови ОДА Ярослав Березань. Загалом було подано 26 «інфраструктурних» проектів: Білозірською – 17 проектів на передбачені 7,3 млн грн, Єрківською – 2 проекти на 1,3 млн грн, Мокрокалигірською – 7 проектів на 4,1 млн грн.

– Інфраструктурні проекти наших територіальних громад спрямовані на капітальний ремонт, оновлення вуличного освітлення, матеріально-технічної бази, а також ремонт доріг, – розповідає Ярослав Березань. – Тринадцять поданих проектів уже реалізовано і ми можемо бачити їх результати.

Він додав, що нині в тергромадах за рахунок коштів ДФРР на 1 млн грн реалізуються 3 проекти. Ще один проект на суму 0,6 млн грн найближчим часом буде затверджений постановою КМУ. Вони спрямовані на вирішення таких проблем, як енергозбереження в дитячих-навчальних закладах об’єднаних територіальних громад, придбання медичного обладнання для реабілітації учасників АТО та осіб з обмеженими фізичними можливостями та капітальний ремонт частини приміщення під центр надання адміністративних послуг.

Джерело: Черкаська ОДА