Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення ЧОДА

Дата: 17.02.2017 15:33

16 лютого 2017 року відбулося засідання колегії Департаменту соціального захисту населення черкаської обласної державної  адміністрації з порядком денним «Про підсумки роботи Департаменту соціального захисту населення обласної державної  адміністрації, підпорядкованих установ у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік».

Для участі в засідання колегії запрошені заступник голови районної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради, які відповідають за соціальні питання, представники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, директори територіальних центрів, будинків-інтернатів та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Механізм надання субсидій за спрощеним порядком в області організовано на відмінно. На кінець минулого року цю допомогу отримувало кожне друге домогосподарство області. Роботу спеціалістів соцсфери у цьому напрямку відзначив під час  колегії Департаменту соціального захисту перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Удосконалення й підвищення ефективності програм соціальної підтримки населення при оплаті житлово-комунальних послуг та придбанні палива дозволило скористатися субсидією понад 330 тисячам домогосподарств. Сума нарахованих за 2016 рік субсидій сягнула 3 млрд 471 млн грн, на 2 мільярди 356 млн грн перевищивши показники 2015 року. Середній розмір субсидій становив 1 558,18 грн, що на 200 грн більше, ніж у 2015-му.

Зазначено, що робота з опрацювання прийнятих заяв від громадян для призначення субсидії триває. Серед першочергових завдань – повний перехід на програмний комплекс «Житлові субсидії».

У ході колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА перший заступник очільника області Віталій Коваль висловив подяку: – Об’єднавши зусилля, оперативно та злагоджено черкащанам вдалося неодноразово зібрати гуманітарний вантаж жителям та оборонцям Авдіївки. Посильну допомогу надали заклади соціальної сфери.– Відрадно, що працівники установ соціальної сфери, тільки-но виникла потреба, одразу відгукнулись, – сказав Віталій Володимирович. – Інтернати, терцентри та інші заклади допомогли в зборі не лише продуктів харчування, одягу, побутових речей, а й надто необхідного обладнання з енергоживлення, також пального, враховуючи, що підрозділи ЗСУ закріпились на нових рубежах. За ініціативу та оперативність область відзначили і на рівні Уряду.

Віталій Володимирович зазначив, маємо пам’ятати, що усі ми є українцями, і повинні підтримувати один одного в скрутний час. Перший заступник повідомив також, що частину гуманітарної допомоги передали військовим, які перебувають на передовій.