З бідою ненаодинці

Дата: 07.11.2016 15:34

07.09.2016 року в Білозірській ОТГ трапилось  велике лихо: в господарстві сім'ї Лавріненків вибухнув газовий балон, в наслідок чого будинок розлетівся на маленькі шматочки, залишились руїни. Але й це не найбільше горе, найбільшим потрясінням стало те, що в будинку під час вибуху був неповнолітній Лавріненко Валентин Вікторович 1998 р. н. Мабуть, цю дитину тримає міцно за руку Ангел - хранитель, дитина залишилась жива. Та найбільшим жахіттям стало те, що вибух відбувся на очах матері, яка щойно повернулася з роботи.

Почувши вибух, сусіди викликали швидку, яка відразу прибула на місце подій та надала всю необхідну допомогу, а далі все як одна мить: швидка, дорога, лікарня, реанімація… Там їх вже чекав черговий лікар, який повідомив, що хлопець отримав 80% опіків і йому терміново потрібна операція. Та шокував приблизною сумою лікування. Мати в розпачі, адже таку суму вона не назбирає й за рік.

Почувши новину, спеціалісти з питань захисту прав дітей звернулися за допомогою до «хрещеного батька» дітей Білозірської ОТГ Кощавки Сергія (судячи з його попередніх добрих справ), адже ця людина ще ні разу не залишала дітей села в біді. І не дарма, наступного ранку Сергій, переговоривши з лікарем, закупив все необхідне для операції, подальшого лікування та залишив кошти матері про всяк випадок.

В цей час село не було байдуже, сусіди почали збирати гроші попід хатами, організували  в  магазинах добровільний збір коштів в бутлі з проханнями про допомогу, небайдужі підприємці села передавали кошти матері на лікування. Приват-Агро, де наразі працює мама дитини, спільно з Білозірською сільською радою почали відбудовувати будинок.

На теперішній час сім'я продовжує лікування в першій міській лікарні, стан потерпілого Валентина стабільно тяжкий, уже втретє зробили операцію його мама не покидає сина і на хвильку, адже весь час хлопець  прикутий до ліжка, лише на днях йому дозволили робити спроби сидіти.

Пам'ятай, немає нічого на світі страшніше байдужості. Чого варто твоя громадська позиція , якщо ти заявляєш : «Мені все одно ? »… На сьогоднішній день сім'ю, як і раніше підтримує Сергій Кощавка, Білозірська сільська рада та Приват-Агро…