Дата: 15.02.2017 15:35

15 лютого – Стрітення, у народі це свято вважають часом зустрічі зими і весни. З цього приводу казали: «Прийшла громниця – зимі половиця».

У цей день у церквах святять воду і «громничі» свічки. Їх ставлять перед образами, щоб оберегти людей і худобу від грому. Стрітенською водою лікують хворих, кроплять і напувають худобу.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» пройшло казкове дійство «Розтопимо модну шубу Снігової баби» з піснями, таночками та іграми. Також приємним сюрпризом для малят стали печені жайворонки, якими діти закликали весну. Підготували свято вихованці середньої групи №8, вихователі Радько Л.В., Погрібна О.І. та керівник музичний Усенко Н.Ю.