Виїзний прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду Черкаського району

Дата: 27.10.2016 15:36

27 жовтня 2016 року у приміщенні Білозірської сільської ради відбувся черговий прийом жителів с. Білозір’я заступником начальника відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Черкаського району.

На прийом до заступника начальника Шпакової Лесі Миколаївни прийшли небайдужі люди, яких хвилює не лише нинішня пенсія, але й призначення пенсії в майбутньому.

Леся Миколаївна надала вичерпні відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, зокрема, щодо особливості призначення пенсії за віком та дострокового виходу на пенсію.

Також вона наголосила, що розмір пенсії кожного пенсіонера  залежить, насамперед, від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, в тому числі, з урахуванням інших надбавок та підвищень.

Надано роз’яснення щодо механізму перерахунку пенсій у зв’язку із підвищенням соціальних стандартів.