Проведено ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності в с. Білозір’я

Дата: 26.10.2016 15:36

Однією з головних проблем, яка існує сьогодні, як в Україні взагалі так і в громаді, — це дороги. Центральна дорога, що проходить селом Білозір’я вже давно потребувала ремонту, на що неодноразово скаржилися жителі села. Провести ремонт за рахунок коштів місцевого бюджету Білозірської сільської ради неможливо, адже дана дорога знаходиться на балансі Облавтодору. Тому для вирішення даної проблеми рішенням сесії Білозірської сільської ради  було передано субвенцію  районному бюджету на поточний ремонт доріг державного значення, які проходять через село в сумі 150 тис.грн.

За рахунок співфінансування,  коштів районного бюджету та коштів місцевого бюджету з 20 жовтня по 25 жовтня проводився ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності в    с. Білозір’я, загальною протяжністю 5,5 км.