Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Участь Опорного навчального закладу «Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» в дослідно-експериментальній роботі Всеукраїнського рівня

Дата: 16.08.2017 15:38
Кількість переглядів: 254

З 1 вересня 2017-2018 навчального року Опорний навчальний заклад «Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» розпочне дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» під науковим керівництвом завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України А.Д. Цимбалару. Відповідно до наказу МОН України від 06.04.2017 №561 навчальному закладу надано статус експериментального загальнооосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня.

Мета експериментального дослідження  полягає у розробленні і обгрунтуванні дидактико-методичного та навчального забезпечення виховного процесу і навчання предметів інваріантного складника базового плану  початкової школи у контексті реалізації основних концептуальних положень модернізації початкової освіти.

 Учні двох перших класів у кількості 38 осіб розпочнуть навчання за освітнім проектом «На крилах успіху» за інтегрованими навчальними програмами для 1 класу з української мови, математики, всесвіту, арттехнологій та ІКТ, програмами іноземної мови і фізичної культури.

В процесі навчання застосовуватимуться здоров’язбережувальні технології: фізкультхвилинки на уроках, дозвілля на перервах, ранкові зарядки, заняття з фізичної культури, хвилинки релаксації, адаптапційний період «Шкільний старт». Враховані вікові і психологічні особливості учнів:цілісність сприйняття світу, соціальна активність, провідні види діяльності, сприйняття матеріалу та способи його опрацювання.

Вчителі, батьки, діти готові до нововведень та експерименту. Навчання відбуватиметься за новими стандартами й навчальними матеріалами (зошити з друкованою основою, навчальні засоби педагогічного призначення та наочні навчальні матеріали). Вони передбачають формування у дітей цілісності сприйняття світу, компетенцій, які вони зможуть потім застосовувати у житті. В основі навчання лежить співпраця між учителем, учнем і батьками, які мають стати рівноправними учасниками освітнього процесу. Придбання навчальних матеріалів здійснюється за кошти батьків та кошти Білозірської сільської ради. Навчальні кабінети 1-х класів забезпечені інтерактивними дошками, проекторами, комп’ютерами. Планується підключення до мережі Інтернет.

Інститут педагогіки НАПН України організовує підготовчі курси для вчителів експериментальних класів, в тому числі тих, які викладатимуть в цих класах іноземну мову. З 21 по 26 серпня 2017 року вчителі Бас Світлана Миколаївна, Крупенко Альона Володимирівна, Хабло Іван Пантелійович будуть направлені на навчання в м. Запоріжжя, о. Хортиця.

Світлана  Петренко,

директор Опорного навчального закладу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь