Благодійність

Дата: 30.05.2016 15:38

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагнення поділитися грішми тих, хто їх має багато, з тими, хто їх потребує. Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Однак, на нашу  думку, благодійність все ж є вершинним виявом гуманності. Благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою моральна підтримка абсолютно чужим людям. Та найбільше вражає, що благодійник  взагалі не хоче похвали та піару. Важливим для нього – допомогти людям.

27 травня 2016 року було подаровано дитяче ліжечко багатодітній родині смт. Ірдинь Якубовській Жанні Вікторівні приватним підприємцем   м. Черкаси  Кощавкою Сергієм Володимировичем. Радості малечі не було меж. Та найбільше радів Дмитрик (1рік й 1місяць), адже тепер він спатиме не у візочку, а у власному ліжечку.

Служба у справах дітей Білозірської сільської ради оголошує подяку добродію Кощавці С.В. та побажає здоров’я,фінансового благополуччя та всього найкращого, а  малечі міцно спати та здоровим зростати.

Шановні жителі с. Білозіря та смт. Ірдинь!  Не будьте байдужими до оточуючих, протягуйте руку допомоги тим, хто потребує, не лише на свята та заради піару, а для того, щоб подарувати частинку доброти, віри в добро та людей. Приємно,коли непотрібна вам річ подарує надію нужденним, запалить вогник віри  та любові в їхніх очах.