Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками.

Дата: 30.06.2017 15:39

30 червня 2017 року під головуванням начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Синельник Ірини Анатоліївни відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками. На засіданні комісії були присутні представники 21 суб’єкта господарської діяльності

Головним питанням порядку денного комісії було обговорення включення Черкаської області до пілотної інспекційної компанії з подолання не задекларованої праці. Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Шевченко Мариною Володимирівною було проведено роз’яснювальну роботу по інформуванню роботодавців про намір проведення інспекційної кампанії та надання пропозицій і консультацій роботодавцям щодо оформлення трудових відносин належним чином.

Також Марина Володимирівна наголосила у рамках наступного інспекційного блоку проводитимуться інспекційні відвідування підприємств. Особливу увагу буде приділено галузі сільського господарства та сфери торгівлі з метою виявлення фактів незадекларованої праці. На Черкащині ці галузі обрані для проведення кампанії, оскільки, за статистичними даними, саме в них виявлено значний відсоток нелегальної зайнятості.