Підготовка бюджетних установ Білозірської сільської ради до опалювального сезону

Дата: 04.10.2016 15:41

Станом на 01.10.2016 року на балансі Білозірської сільської ради рахується десять будівель бюджетних установ, які опалюються.  Згідно енергетичного паспорту газом опалюється лише дві школи, інші будівлі опалюються альтернативними видами палива такими, як торф, дрова та пелети. У цілому, рівень готовності  бюджетних установ Білозірської сільської ради поступово наближається до запланованого показника.  В 2016 році було виконано комплекс заходів по енергозбереженню, які відповідають програмі енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки, зокрема:

• проведено капітальний ремонт по заміні старих  вікон та дверей на нові енергозберігаючі  в Білозірській опорній школі, Білозірській ЗОШ І ст., Ірдинській ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ ЦПМСД с. Білозір’я, амбулаторії «Загальної практики сімейної медицини смт Ірдинь;
  • оптимізація використання природного газу  з переведення на альтернативні види палива -проведено капітальний ремонт топочної (встановлення піролізних котлів) в КЗ ЦПМСД с. Білозір’я.

Вчасно мають бути підготовлені до зими всі школи та дитсадки, установи соціальної сфери. Наразі проводяться роботи із закупівлі різних видів палива. Є чітка тенденція наданню переваги місцевим, альтернативним, видам палива – торфопродукції, дровам та пелетам.