Участь у конкурсі «Урожай-громаді».

Дата: 04.05.2017 15:43

Виконавчим комітетом Білозірської сільської ради  надіслано заявку на участь у конкурсі мікро-грантів в рамках проекту  «ЧАС ДІЯТИ:  ПРОВЕДЕННЯ    КОНКУРСУ  ІНІЦІАТИВ з метою розвитку сільських територій через партнерство місцевої влади,  громади та бізнесу». Проект реалізується благодійна організація «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ». Максимальний розмір гранту 40 000 грн. (заплановано підтримати до 10 проектів).

В рамках проектої заявки «Облаштування місця активного відпочинку для дітей та батьків у зеленій зоні центральної частини с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області»  планується облаштувати місце для активного відпочинку дітей та батьків загальною  площею 50 кв. м., що складатиметься  з 4 ігрових елементів дитячої площадки та 2 лавочок.