Співпраця з благодійними організаціями

Дата: 26.10.2016 15:44

Білозірська сільська рада  вирішила взяти участь в 2-му конкурсі грантів на розвиток територіальних громад, що проводить благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» м. Київ.    Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення конкретних потреб сільських громад, шляхом підтримки громадських ініціатив (проектів розвитку територіальних громад). Максимальний бюджет проекту складає 100000  грн.

Відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради до БО «Фонд родини Нечитайло»» подано заявку у сфері благоустрою по проекту «Встановлення  огорожі секційного типу «стандарт Еко» для Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Черкаського району, Черкаської області.

Упродовж останніх 20-ти років фінансування сільської мережі закладів освіти не відбувалося в достатній кількості. Кошти спрямовувалися переважно на поточні витрати. Це виплата заробітної плати працівникам навчально-виховного процесу, оплату за енергоносії, часткове забезпечення закладів освіти предметами шкільного  призначення. Звичайно ж виділених сум не вистачало для проведення капітальних ремонтів. Але завдяки батькам учнів та спонсорам, школу вдається підтримувати в належному стані.

Одним з проблематичних та невирішених питань школи залишалася її огорожа. Так територія школи загороджена лише з лицевої сторони, інші три сторони межують з домоволодіннями та огородами мешканців села і не мають огорожі. Відсутність даної огорожі викликає загрози для життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, що знаходиться на території школи. Тому, для забезпечення безпеки усіх, хто знаходиться на території школи постає кілька головних вимог:

1. У зв’язку з погіршенням криміногенної обстановки, головною вимогою для огорожі  території школи є надійний захист від несанкціонованого проникнення невідомих осіб, а також перешкоду в'їзду автомобілів на подвір’я з дітьми.
  2. Враховуючи специфіку закладу, в яких можуть знаходитися близько сотні дітей, варто потурбуватися про захист від небезпеки отримати травму з-за меж території, зокрема проникнення на територію школи бродячих собак.
  3. Враховуючи те, що діти проводять більшу частину свого часу в будівлі і на території школи, зовнішній вигляд огорожі має бути безпечним охайним і красивим.

Оцінка і відбір проектів, які претендуватимуть на фінансування буде здійснюватися конкурсною комісією Фонду. Попередні результати конкурсу будуть вже відомі 31 жовтня 2016 року.