Привітання сільського голови з днем працівника соціальної сфери України

Дата: 04.11.2016 15:44

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

Ваші заслуги перед суспільством та громадою воістину неоціненні. Ви допомагаєте у працевлаштованні, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян.

Властиві вам якості - самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мешканців громади, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам білозірської громади. Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

сільський голова  Міцук В.П.