Виїзний прийом в Білозірську територіальну громаду

Дата: 29.09.2016 15:49

28 вересня 2016 року, напередодні святкування Міжнародного дня людей похилого віку, перший заступник начальника управління  ПФУ у Черкаському районі Тетяна Хилик відвідала Білозірську територіальну громаду та її мешканців.

Разом з директором територіального центру соціального обслуговування Білозірської сільради Іриною Вірою та соціальним працівником Ларисою Шум, Тетяною Хилик проведено прийом громадян за місцем проживання в с.Білозір"я. На зустріч прийшли небайдужі люди, яких хвилює не лише нинішня пенсія, але й призначення пенсії в майбутньому. Зосереджено увагу майбутніх пенсіонерів на необхідності оплати праці в розмірі не меншою від мінімальної заробітної плати, яка встановлена законодавством. Все ще актуальним залишається для мешканців району питання пенсійної реформи в Україні, особливо жінок. Не секрет, що на селі робочі місця обмежені, тому жваве обговорення викликало питання набуття страхового стажу та підвищення віку виходу на пенсію для жінок. Першим заступником начальника управління надано ґрунтовні роз'яснення на всі питання, поставлені мешканцями сіл.

Не з пустими руками, а з продуктовими наборами, Тетяна Петрівна відвідала Свириденко Лідію Миколаївну, 1938 року народження, вдову померлого інваліда війни ветерана праці, у якої понад 40 років стажу відпрацьованого в медицині, та Безпрозванну Тетяну Володимирівну, 1951 року народження, дочку померлого інваліда війни, одинокого інваліда 2 групи з дитинства. Пенсіонери поділилися спогадами про тяжкий життєвий шлях. Для кожного з них було приємно, що навіть зараз, в їхні поважні роки, про них пам'ятають та надають необхідну допомогу. Зі свого боку перший заступник начальника управління донесла до ветеранів повну інформацію про їхнє пенсійне забезпечення та надала список контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до пенсійників за необхідністю.

В рамках заходу Т. Хилик провела інформаційно-роз'яснювальну роботу серед працівників громади щодо впровадження накопичувальної пенсійної системи, легалізації заробітної плати та необхідності оформлення з роботодавцем трудових відносин під час прийому на роботу.  Наголосила на можливості оперативного отримання роз'яснень спеціалістів управління за номером "гарячої" телефонної лінії, за допомогою Скайп-зв'язку, ознайомила із порядком реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Джерело: Пенсійний фонд України