"Бюджет участі в Білозірській ОТГ. Оцінка процесу впровадження."

Дата: 13.03.2018 15:58

"Бюджет участі в Білозірській ОТГ. Оцінка процесу впровадження." 12 березня 2018 року в приміщення Будинку культури с. Білозір'я був проведений семінар за участі представників Фундацією польсько-української співпраці "PAUCI"- Тетяни Харенко та Людмили Проценко. Зустріч була присвячена проведенню оцінки процесу впровадження Бюджету участі в нашій громаді. На зустрічі були присутні і автори проектів, і члени Координаційної ради, і мешканці ОТГ. Учасники семінару активно працювали в командах, визначаючи переваги та недоліки процесу впровадження громадського бюджету. Активне спілкуванням з учасниками та їх позитивно налаштовані прагнення втілювати в життя партисипацію спонукають до ще більшої роботи. Дякуємо всім присутнім за можливість отримати оцінку.