ВОЛЕЙБОЛЬНА КОМАНДА СЕЛА БІЛОЗІРЯ

Дата: 25.01.2017 15:59

У лютому 2016 р. за сприянням відділу культури, туризму, молоді, спорту та з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Білозірської сільської ради була створена волейбольна команда.

Протягом останніх двох місяців білозірські волейболісти проводять активну підготовку для у часті у Чемпіонаті району з волейболу за програмою спартакіади «Найспортивніше село 2017 року». Двічі на тиждень вони тренуються у спортивному залі Білозірської ЗОШ І ст. Також заплановані кілька товариських зустрічей із командами м. Сміла.

Знайомтеся: склад волейбольної команди с. Білозір’я -  Віктор Тарасенко (капітан), Віталій Березневич, Віктор Савчук, Олександр Конон, Валентин Фусар, Володимир Фатенко, Анатолій Березневич, Максим Салтисюк, Дмитро Бондар.

Бажаємо вдалої гри та блискучих перемог!