Ваш подвиг у Чорнобилі – навічно в пам’яті народу

Дата: 14.12.2016 15:59

14 грудня в селі Білозір’я вшановували ліквідаторів аварії на  Чорнобильській АЕС    - людей, які змогли ціною свого життя і здоров’я здолати страшну трагедію ХХ століття.

Дев’яносто Хіросім – так розцінюється чорнобильська катастрофа. Ось уже 30  років  дзвони  Чорнобиля стукають в наші серця, змушують зупинитися і озирнутися в той страшний 1986 рік…

У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь  більше 650 тисяч чоловік, з яких більше половини – українці.

78 наших земляків – жителів Білозір’я стали ліквідаторами, 33 із них не дожили до сьогодні, відійшли у вічність, залишивши дружин, дітей, онуків.

Цього дня ліквідатори, вдови, діти ліквідаторів відвідали молебен у Спасо – Преображенській церкві, поклали квіти до  пам’ятного знака «Пам’ятай Чорнобиль».

Традиційно для ліквідаторів аварії на ЧАЕС   було організовано обід, де вони мали змогу  поспілкуватися один з одним.