Всесвітній День води, в Ірдинському НВК 22 березня була проведена прес-конференція

Дата: 23.03.2018 09:59

У Всесвітній День води в Ірдинському НВК 22 березня була проведена прес-конференція. Свою наукову роботу презентувала учениця 9 класу Шамрай Олена призер обласного етапу конкурсу захисту наукових робіт МАН, та учасник міжнародного конкурсу Традиції народів Україна Болгарії Молдови, щодо раціонального використання та збереження водних ресурсів, науковий керівник Штирка О.О.. Її робота стосувалась дослідження води Ірдинського болота. Старшокласники уважно слухали доповідь, ставили запитання. В кінець виступу доповідача учні висловлювали свої думки, та зробили спільний висновок, що все навколо нас потребує бережного ставлення.