Дата: 26.03.2018 12:56

24 березня у приміщення Черкаської міської бібліотеки ім. Л. України Черкаською федерацією шашків був проведений Відкритий Чемпіонат Черкаської області присвячений пам'яті відомому шашкісту В.В. Муровцеву. У турнірі взяли участь 23 кращих шашкістів Черкащини. Серед них і білозірчанин Анатолій Москаленко. Виступаючи вперше у змаганнях такого високого рівня, він продемонстрував чудовий результат. Здобув 7 перемог, зокрема і над Чемпіоном Черкаського району 2017 р., мешканцем с. Руська Поляна, О. Василенком. Також в пасив Анатолія слід занести нічиї (усього 5) з срібним призером цього Чемпіонату В. Заніним й головою федерації О. Тулумановим. Це засвідчує про високий потенціал Анатолія Москаленка. Бракую лише досвіду участі у подібних змаганнях. Але, досвід як відомо річ наживна, тому і призові місця не забаряться.