Забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються житлові субсидії та пільги готівкою на 2018 рік

Дата: 13.04.2018 11:23

При визначенні норми забезпечення населення твердим паливом
та скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються житлові субсидії
та пільги готівкою на 2018 рік застосовується ціна твердого палива – 2 424,16 грн за одну тонну та ціна скрапленого газу – 242,42 грн за один балон, виходячи з граничних показників вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356, та проіндексованих на коефіцієнт, визначений за формулою, згідно з вказаною постановою.

Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими в 2018 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:

1) тверде паливо – 2 т на домогосподарство на рік;

2) скраплений газ, що використовується для приготування їжі, надання житлових субсидій населенню – 2 балони на рік на одну - дві особи, 3 балони  – на три - чотири особи, 4 балони – на п’ять і більше осіб.