Непогашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу!

Дата: 23.04.2018 11:56

Шановні жителі Білозірської громади!

Щороку з початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі, які виникають найчастіше в весняно-літній період, а також у вересні-жовтні, після підсихання трав’яного покрову.

Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, дитячі витівки з вогнем.

На відстані 8 км від с. Дубіївки по напрямку до смт. Ірдинь Черкаського району Черкаської області знаходиться військова частина АЗ 177, яка зберігає та охороняє вибухонебезпечне озброєння і боєприпаси.

З метою запобігання пожежі поблизу військової частини АЗ 177 на відстані до З км до неї забороняється: розпалювати вогонь та багаття, кидати запалені сірники, недопалки, чистити зброю на полюванні з легкозагораючих або тліючих матеріалів, залишати в лісі промаслені та просочені бензином або іншими горючими речовинами матеріали, заливати паливні баки при роботі двигуна та також палити поблизу машин.

По можливості прошу посилити силами громади контроль за відвідуванням лісового масиву громадянами які не проживають на території громади.

ПАМЯТАИТЕ: непогашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу!