Привітання з 100-річним ювілеєм

Дата: 02.05.2018 13:59

Привітання з 100-річним ювілеєм

2 травня 2018 року своє 100-річчя святкує мешканка Білозірської ОТГ – Пономаренко Таїсія Леонтіївна, учасник Великої Вітчизняної війни.

Іменинницю відвідали та привітали сільський голова Володимир Міцук, перший заступник сільського голови Микола Пишний, заступник сільського голови Ірина Грищенко, директор Терцентру Ірина Віра, завідувач відділенням Терцентру Лариса Шум та депутат сільської ради Юлія Скрипка.

Народилася  довгожителька в с.Рогинці Сумської області в далекому 1918 році, згадує роки свого  життя  зі сльозами на очах, але  пам’ятає  до деталі і голодомор, і війну, і тяжку працю в колгоспі.

З 1998 року вона проживає в селі Білозір’я.

Приємно, що живуть в Білозірській ОТГ такі  жінки: мудрі, сильні духом, залюблені в життя, свою родину. Приклад життя цієї жінки є символом невмирущості нашого народу, уособленням вічних істин і цінностей.

З роси й води  Вам, бабусю Таїса! Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ.

Ірина Віра, директор Територіального центру

соціального обслуговування