У Білозірській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся День цивільного захисту

Дата: 19.05.2018 12:23

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 18 травня у Білозірській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся День цивільного захисту. Вранці школярі зібрались на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці учні переглянули фільми присвячені дню ЦЗ та прослухали радіогазету "Знати й уміти" яку підготувала Войцехівська А.А. Після цього відбулася видача учням, вчителям, технічному персоналу засобів захисту. Третій урок був відкритий присвячений дню ЦЗ та супроводжування вікторинами. Тим часом адміністрація оцінювала шкільні стінні газети учнів 1-9 кл. У 12.30 розпочалися дії за ввідною №1. Аварія на підприємстві з викидом СДОР (1-4 кл.), №2 виконання евакуаційних заходів (5-9 класи).
Учні, педагогічний та технічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя. Після цього розпочалася військово-спортивна естафета у якій змагалися 2-ві збірні команди школи. Закінчився День ЦЗ проведенням підсумкової лінійки, нагородження переможців, а смачною кашею від наших поварів. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.